MEBLE KOŁODZIEJCZYK - PRODUCENT MEBLI
  • meble
INFORMACJE TECHNICZNE

 

1. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych oraz nieznacznych różnic w wymiarach prezentowanych mebli nie zmieniając ich ogólnego charakteru. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkanin.

2. Wszystkie krzesła wykonane są z drewna bukowego, dodatkowo mogą być wyprodukowane na stelażu dębowym.

3. Drewno jest materiałem naturalnym, a wyroby z niego wykonane cechuje nie jednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i nie powtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, a także przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowi podstawy do reklamacji. Zgodność słojów na blacie stołu uniemożliwia dopasowanie słojów na wkładkach i nie stanowi podstaw do reklamacji.

4. Wszystkie produkty mogą być lakierowane na dowolny kolor oraz w miarę możliwości wg próbki klienta, dopuszcza się niewielkie różnice w odcieniu.

5. Kolor biały można zamówić we wszystkich produktach.

6. Istnieje możliwość wyboru dowolnej tkaniny obiciowej dostępnej na stronie internetowej producenta.

7 Kolor mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości.

8. Wszystkie wymiary podano w centymetrach.

 

9 Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z nie zapoznaniem się z informacją techniczną.

 
 

Wszystkie prawa do fotografii oraz treści zamieszczonych na tej stronie są chronione przez polskie prawo autorskie. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora jest zabronione ©